Marketingové cappuccino se shopteťáky – konzultace zdarma

Máte e-shop na Shoptetu a chtěli byste zlepšit výsledky? Zastavte se na konzultaci u kafe probrat nastavení e-shopu, reklamní kampaně, spárovanost produktů ve zbožácích a další marketingová témata.

Jak bude konzultace probíhat

Sedneme si k počítači a společně projdeme vše, co vás kolem marketingu zajímá. Celý čas budeme koukat do dat a nastavení vašeho e-shopu a rovnou můžeme dělat i úpravy, pokud budete chtít. Projdeme nastavení Analytics, reklamních účtů i e-shopu (Základní SEO, výchozí kategorie produktů, názvy a titulky kategorií, párování na zbožáky, napojení na reklamní systémy apod.). Když si nepřinesete vlastní dotazy, ukážu vám, co považuji u e-shopů z marketingového hlediska za nejdůležitější.

Pokud budete s konzultací spokojení, můžeme se domluvit na další spolupráci. A taky nemusíme. 😉 Můžete si doporučení zapracovat sami, nebo s vaším současným markeťákem.

Kdy, kde a za kolik

Místo konání: Nebuď Labuť Cafe, Libušina tř. 579/2, Brno-Kohoutovice, 623 00 Brno.

Cena: 6 termínů zdarma (3 x pátek 7. 8. a 3 x pátek 13. 8.), jiné termíny 1.998 Kč/h + DPH.

Délka konzultace: 45 minut.

Registrace: přes registrační formulář.

Reference: v Shoptet partnerech, na Facebooku.

Proč to dělám?

Protože kromě vydělávání peněz se taky rád setkávám s lidmi, rád se bavím o marketingu, rád předávám své znalosti a zkušenosti a rád pomůžu někomu, kdo je odborník v úplně jiné oblasti.

Budu se těšit na viděnou.